برنامه یک ساعته تولید محتوا 

راهنمای ایده آبی به تولید محتوای ارزشمند برای یک سال توسط کارآفرینان فردی در ۶۰ دقیقه سبب جذب مشتری و فروش می‌شود

نوشته میرا کوتند
ترجمه ساسان جعفرنیا 
و هانیه غفرانی 
چاپ دوم 
قیمت سی و هشت هزار تومان

تولید محتوا یکی از مهمترین اقدام ها در کسب و کار شماست. 

شما از طریق تولید محتوا می توانید تبدیل به یک برند شوید و یا کاربرهای خود را به مشتری هایی وفادار تبدیل کنید. 

تولید محتوا باعث ارتقاء شما در جستجوهای گوگل شده و مانند یک قلاب خواننده را به علاقمند و علاقمند را به مشتری تبدیل کند. 

شما از طریق تولید یک محتوای مفید و کارآمد می توانید حساسیت خواننده را نسبت به یک موضوع بالا برده، راه حل هایی را پیش نهاد نموده و در پایان راه حل ویژه خود را با او در میان بگذارید و او را متقاعد به اقدام کنید. 

تولید محتوا کاری سهل و ممتنع است. در ابتدا کاری ساده و بی دردسر به نظر می رسد اما وقتی شروع به تولید محتوا می کنید به سختی های آن پی می برید. 

یکی از کتاب هایی که در وبلاگ نویسی و تولید محتوا در اینستاگرام کمک حال می بود و من وقت و بی وقت به آن مراجعه می کنم کتاب کوچک اما پرمحتوا و کاربردی "برنامه یک ساعته تولید محتوا" است. 

این کتاب به من آموخت که چگونه به یک استراتژی تولید محتوا برسم و در بازه ی زمانی اندک برای یکسال وبلاگ، وب سایت یا صفحه اینستاگرامی خود تولید محتوا کنم. 

در آینده ای نزدیک بیشتر با این کتاب آشنا خواهیم شد.

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی-بخش دوازدهم

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی- بخش یازدهم

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی-بخش دهم

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی-بخش نهم

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی بخش هشتم

خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی-بخش هفتم

تولید ,محتوا ,یک ,  ,کتاب ,هایی ,تولید محتوا ,را به ,به یک ,برنامه یک ,یک ساعته ,ساعته تولید محتوا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

wwwblogs Tenleybr4 page headsmobefa simpskinogfe اموزشی ahangahang negareyibarf minoodplus مرجع کنکور ایران هر چی که بخوای